KIARA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Broumov

Podrobný popis

Kiara … Proč je mladá 5letá fenečka, střední velikosti, bez zdravotních problémů, tak dlouho v útulku, bez zájemce?
Myslíme si, že mnohé zaujala, jelikož je hezká a velikostně „tak akorát“. Ale to, že je bázlivá, je pro ni mínus, velké mínus. Ano, Kiara je bázlivá, cizích lidí se z počátku bojí, ale důvěru v lidi má, potřebuje jen čas.
Pokud by si ji někdo chtěl adoptovat, musel by být trpělivý, klidný, o krok napřed před Kiarou. Ona se totiž může leknout čehokoliv – kola, prudkého pohybu, křiku, motýla, o ruchu města nemluvě. Při procházkách u útulku se občas zasekne a nechce jít dál, jako by se bála opustit jakousi její bezpečnou zónu. Kiara prostě potřebuje někoho, kdo jí pomůže přestat se bát, někoho, komu nebude vadit, že se bojí, někoho, kdo to s ní bude umět a někoho, komu ona bude věřit. Toto bude asi ten důvod, proč ji zatím nikdo nechtěl…je s ní asi moc práce. Lidi spíše chtějí už ty „hotové“ pejsky, kteří se hned mazlí, všechny vítají, se všemi si rozumí, na procházce jsou bezproblémoví, prostě samá pozitiva… jenže tito lidé pak nevidí tu ohromnou proměnu a odměnu. Proměnu bázlivého pejska v nebojácného a odměnu za tu trpělivost a snahu, kterou jim pak ten pejsek dá. Kiara totiž lidi, které zná, kterým věří, miluje, skáče na klín, vítá, oblizuje, užívá si hlazení, mazlení, má tolik psí lásky na rozdávání…. a to přece za to stojí! Tak kdo pomůže Kiaře?
MOC PROSÍME O SDÍLENÍ, ABY SE KIARKA DOSTALA DO PODVĚDOMÍ CO NEJVÍCE LIDÍ A MĚLA TAK VĚTŠÍ ŠANCI NA NOVÝ DOMOV, DĚKUJEME.
Městský útulek Broumov, Jana Slováková, tel: 721543498

Kiara je očkovaná, čipovaná.