ESMERALDA

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: Útulek pro opuštěná zvířata Jimlín
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Evidenční číslo:6549
Místo nálezu:Tuchořice, Nečemice
Rasa: nejspíše kříženec čivava
Věk/pohlaví: asi 2 roky stará, fena
Váha: při příjmu 5 kg
V kohoutku: cca 24 cm
Původní čip: ano, Registrace: nenalezena
Kastrování: ano útulkem
Odblešení, odčervení:ano útulkem, Očkování:vzteklina útulkem
Informace:
Esmeralda byla do útulku přijata jako bázlivá a agresivní malá psí holka, která na vše vrčela a neváhala kousnout a byla to taková malá piraňa . Nechtěla se nijak pohybovat a manipulaci s člověkem se bránila. Časem si zvykla na své ošetřovatele a stala se úžasnou milující psí holkou. Pokud si zvykne je velký závislák, mazlivá a milujcí. Bohužel je možné, že občas hůře vidí. kvůli její zrakové vadě. Dodržuje hygienické návyky, na vodítku chodí spořádaně a svého človíčka si hlídá. Potřebuje spíše klidné prostředí, bez ruchu a asi i dětí. Zapotřebí je více návštěv, neboť cizí lidi ihned nepřijímá a může se ohnat.. Pokud si získáte její srdce a důvěru bude věrnou psí kamarádkou.
Při kastraci prohlédnuta, odběry krve ....- nebyly shledány kromě zraku jiné zdravotní obtíže. Kotec sdílí s jinou čivavkou fenkou a ač se zpočátku zdála nesnášenlivá ke psům, stala se z ní i dobrá psí kámoška, která si ale umí zjednat pořádek a asi bude na páníčka žárlit. Její velkou zálibou je také dobré jidlo, házení úsměvu na oblíbenou osobu a dělat Kelišovou a koukat, kde se co děje.

Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků". Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou.: Pro osvojení pejska si pozorně přečtěte podmínky adopce na našich webových stránkách: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak. Poplatek za adopci je 700,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 www.utulek-jimlin.cz Tel.: 604451258