Jessie - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: U pana Huga

Podrobný popis

Jessie trávila prvních 6 let života na zahradě domu, kde se jí po odchodu první paničky nikdo nevěnoval. Stačila se naučit pár základních povelů a pak už jen čekala přivázaná na každý kontakt, za který by dala cokoli. 

Zanedbaná socializace se na jejím vnímání světa podepsala, takže vše je pro ni nové a neumí se v některých, pro mnohé banálních situacích, chovat. Pejsky od sebe razantně odhání a vyžaduje si veškerou pozornost pána nárokovat jen sama pro sebe. 

Jessinka je velmi aktivní psí holka, nenechte se zmást věkem, duší je Jessie mladice v rozletu a stejně aktivního páníčka hledá. Ideálním by pro Jessinku byl páníček či panička, kteří nesedí jen doma za pecí, ale rádi žijí aktivně. Jessie potřebuje poznávat svět, který je pro ni stále ještě za plotem zcela nový a mnohdy abnormálně zajímavý. 

Jessie je k lidem přátelská a nejvíce pro ni je možnost kontaktu s člověkem a pro jeho pozornost udělá cokoli. Cizí se od sebe zpočátku může snažit odchánět, ale pokud pozná, že je nový člověk kamarád, přilne k němu. Je velmi chytrá a bude radost ji učit novým věcem. Nemá problém s ošetřováním, stříháním drápů atd.

Nový majitel by měl být nezbytně člověk se zkušenostmi s výchovou a socializací psů, která Jessince doteď z velké míry chyběla. 

Jessie je na fenku statná a má spoustu energie, hledá rodinu nebo páníčka či paničku, kteří se jí budou věnovat, protože více než nedostatečnou péčí trpěla nedostatkem pozornosti. 

Jessinka bude předána do nového domova na základě adopční smlouvy.