Čedar z Boudy ♥ Sýrové štěňátko hledá domov! - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Čedar z Boudy ♥ Sýrové štěňátko hledá domov!
 
Jednoho dne jsme dostali hlášení o nalezené fenečce a jejích 7 psích miminkách. Neváhali jsme a přijali jsme je do péče. Malá štěnda měla cca 4 týdny, byla naprosto závislá na mamince a jejich ochranitelských křídlech...
Vypiplali jsme všechny sourozence spolu s jejich maminkou Bublinou ve spokojené pejsky. Rádi bychom ale, aby všichni z této velké rodinky našli i svou lidskou rodinu, která je bude nadevše milovat.
 
Čedar je veselé štěňátko, miluje lidi, hračky i psí kámoše. Hledáme pro něj takovou rodinu, která mu ukáže všechny krásy soužití člověka a psa, která jej bude brát jako člena rodiny, kterého zahrne do svých každodenních aktivit. Čedar bude moc rád za psího kámoše, ale bude moc šťastná i jako jedináček. Od nové rodiny očekáváme zodpovědný přístup k výchově štěňátka.
 
Čedar je cca 10 týdenní pejsek, váží nyní cca 4,5 kg. V dospělosti očekáváme střední vzrůst do 20 kg. Je odčervený, čipovaný a očkovaný. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy.

Čedar hledá domov s pelíškem uvnitř domu, v blízkosti své rodiny, se kterou chce podnikat všechny aktivity, které je budou společně bavit. Není to pejsek na ven do kotce nebo do sklepa či kotelny.

V případě zájmu o adopci Čedara nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.