Vivien z Boudy ♥ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Vivien z Boudy ♥
 
Vivien je veselá štěněčí slečna, neskonale vděčná za každý dotek i pozornost. Miluje lidi, s oblibou jim skáče nejen do klína, ale také na hřbet (zatím to vypadá na talent pro dogdancing :D).
 
Vivien, opuštěná mladičká duše citlivé fenky u nás čeká na lásku. Hledáme jí proto milující rodinu, která jí dá ten nejlepší život, jaký by si každý pejsek moc přál. Pro Viv hledáme rodinu aktivní, pečující a trpělivou. Hledáme jí rodinu, pro kterou bude právoplatným členem rodiny a bude s ní bydlet v bytě či v domě se zahradou - v tomto případě ale chceme, aby měla pelíšek uvnitř v domě, v blízkosti svých milovaných lidí.
 
Viv je nekonfliktní s jinými pejsky, zvykne si jistě i na kočky. Bude z ní skvělá a aktivní parťačka pro každou srandu a každé dobrodružství. Rádi bychom ji našli zkušenější rodinu, která pejskům rozumí a dokáže vnímat jejich potřeby. Která je ochotná aktivně se věnovat výchově nového člena rodiny a přijmout ji mezi sebe bez výhrad. Rodinu, která může mít i dalšího pejska, který by Vivien všechno ukázal... Pozná Vivi konečně jaké to je, být šťastná?
 
Vivien je cca 4 měsíční fenka, nyní váží cca 6,5 kg. V dospělosti očekáváme menší střední vzrůst 12-15 kg. Je odčervená, čipovaná, očkovaná a ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy.

V případě zájmu o adopci Vivien nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.