Katrin z Boudy ♥ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Katrin z Boudy ♥
 
Katrin je dechberoucí, úžasná, něžná a milující psí slečna. V jejích očích se leskne naděje na nový život, každý den jí totiž vykládáme o té skvělé a dokonalé rodině, která na ni někde čeká, a ona nám věří...
 
Katrin, opuštěná duše citlivé fenky u nás čeká na lásku. Hledáme jí proto milující rodinu, která jí dá ten nejlepší život, jaký by si každý pejsek moc přál. Pro Katrin hledáme rodinu aktivní, pečující a trpělivou. Hledáme jí rodinu, pro kterou bude právoplatným členem rodiny a bude s ní bydlet v bytě či v domě se zahradou - v tomto případě ale chceme, aby měla pelíšek uvnitř v domě, v blízkosti svých milovaných lidí.
 
Katrin je nekonfliktní s jinými pejsky, zvykne si jistě i na kočky. Bude z ní skvělá a aktivní parťačka pro každou srandu a každé dobrodružství. Rádi bychom ji našli zkušenější rodinu, která pejskům rozumí a dokáže vnímat jejich potřeby. Která je ochotná aktivně se věnovat výchově nového člena rodiny a přijmout ji mezi sebe bez výhrad. Rodinu, která může mít i dalšího pejska, který by Katrince všechno ukázal... Pozná Katrin konečně jaké to je, být šťastná?
 
Katrin je cca roční fenka střední velikosti (cca 24 kg). Je odčervená, čipovaná, očkovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra a kastrovaná. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy.

V případě zájmu o adopci Katrin nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.