Houki - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Vysočina
Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Houki
Věk: 3 roky
Velikost: malý
Snášenlivost: psi bez problému, ne k malým dětem
Nachází se: Vysočina – Želetava
Kontakt: tel. číslo: 737 890 193
Ahoj, jmenuji se Houki a jsou mi zhruba tři roky. Pocházím z obrovské smečky šedesáti pejsků, které už majitelé nezvládali, a tak se nás museli vzdát. Do dočasné péče jsem přišel celý zarostlý a zablešený, ale teď už jsem čistý a ostříhaný fešák, však vidíte sami. Musel jsem se vše naučit. Hygienu už zvládám, ale občas se může přihodit menší nehoda. Neumím si totiž ještě říct, kdy se mi chce, a proto je potřeba mě brát ven preventivně tak každých pět hodin. Chůzi na vodítku zvládám na jedničku. V téhle oblasti jsem totiž přirozený talent a stejně tak nemám venku vůbec problém s hlasitými zvyku ani cizími lidmi. Ten, kdo by si mě chtěl adoptovat, by měl vědět, že mám spodní čelist kratší než tu horní, a proto mi někdy dělá problém rozkousat velké tvrdé granule. Malé nebo namočené změklé granule by však problém být neměly. Pejsky mám rád, ale musím se taky přiznat, že umím být majetnický vůči hračkám a zavrčím si na ně. Nemyslím to ale vážně a ve skutečnosti bych jim neublížil.
Moje nová rodina by měla poskytovat dostatečný klid. Miluji přítomnost své rodiny a jsem smutný, když zůstávám sám. Zvládnu to, ale 12 hodin bez pánička už by na mě bylo opravdu moc. Rád bych, aby se mnou má rodina trávila svůj volný čas a mazlila se se mnou na gauči. Přestože jsem mladík, jsem velký kliďas a nejraději se válím a nechám se rozmazlovat. V nové rodině by nevadil ani jiný pejsek, ale ten by měl být klidný a moc mě neotravovat, protože nejsem úplně typ na hraní a raději mám svůj klid a teplou náruč člověka. Z tohoto důvodu bych nebyl vhodný ani k malým dětem, který by mi klid nedopřály.
Houki půjde do nového domova očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Místo a datum příjmu: Vlasatice, 4.11.2022.