Kuba

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí azyl HAFANOF

Podrobný popis

Ahoj lidi, jmenuji se Kubík a už půl roku hledám páníčka.

Je mi 15 let, jsem kříženec jezevčíka pravděpodobně s ovčákem a vážím 19 kg.

Představte si staršího pejska zvyklého na svou rodinu. Jenže najednou mě odvezli do neznámého prostředí - že se o mě již nemůžou starat. A moji milovaní odjeli. Nic jsem nechápal. Strašně moc jsem brečel a volal svého páníčka. Srdce mi krvácelo. A on nic. Nevrátil se pro mě. Naštěstí mě ale vzali do depozita Hafanof, kde si mě převzala teta. Ta si mě naložila do auta a vyrazili jsme k ní domů.

Zjistila, že jsem docela fajn kluk. Jediné, co mi vadí je, když mě někdo chce zvednout. To ztrácím jistotu a ozvu se. Rychle jsem si zvykl na fenky, které s tetou bydlí. A také s kocourem vše proběhlo bez problémů. Nelíbilo se mi jen, že mi teta nechtěla dát dobrůtky. Ty já miluji a jedl bych 24 hodin denně. Když něco chci, tak jako tvrdohlavý jezevčík nepřestanu štěkat, dokud nedosáhnu svého. Ale nešlo to jinak, musel jsem být na dietě - měl jsem 29 kg!

Trápily mě zkažené zuby a zvětšená prostata. Ale teď už je vše v pořádku. Mám zoubky jako perličky, kastrovali mě a zhubnul jsem. Je ze mě vážně štramák! Jsem moc spokojený, že se mohu lépe hýbat a mám elán do života. Rád běhám a umím i na vodítku. Přál bych si páníčky, se kterými prožiju určitě ještě pár spokojených let na procházkách. Líbí se mi i na zahradě. Jsem super parťák a doma nejraději spím vedle pánička. Nejlíp, ať ho mám jen sám pro sebe. Baví mě psí hlavolamy a čmuchací koberečky.

Jsem čistotný a nenáročný. To opravdu nikdo nemá místečko na gauči v teple pro aktivního a zdravého psího seniora? Jestli se vám líbím, ozvěte se mé tetě na telefonní číslo a přijeďte za mnou na návštěvu. Už se nemůžu dočkat.

Váš Kubík.KUBAJZ SE NACHÁZÍ U DOČASNÉ TETY NA LOUNSKU.

PODMÍNKY ADOPCE:
Podmínkou jsou minimálně tři návštěvy, je potřeba podepsat adopční smlouvu a složit adopční poplatek částky 2500,- Kč na transparentní účet depozita.

Do adopce odejde očkovaný, čipovaný, odčervený a vykastrovaný.

KONTAKT PRO ZÁJEMCE:
info@hafanof.cz
+420 731 392 326 (dočasná teta JANA)

Můžete zavolat dočasné tetě, která se o Kubajze stará, nebo napsat na náš email, kam nám prosím napište co nejvíce informací o sobě.

 

Děkujeme a budeme se na nové páníčky těšit :)