KEJTÝ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat.

Fenečka Kejtý je zhruba tříletá holčička s dost krutým osudem. První část života prožila v otřesné domu hrůzy ve Vražném, kde žilo na hromadě výkalů několik desítek psů. Po úmrtí tyrana se konečně dostala pryč a doputovala až do naší péče. Bohužel přijela s nádory v obou očích a během dvou měsíců o obě očička přišla. 

I když se obáváme, že slepou fenečku nikdo chtít nebude, přesto jsme se rozhodli jí zkusit najít nový domov. 

Kejtý je povahou moc hodná, mazlivá a nekonfliktní holčička. Její páneček ale bude muset být pořád o krok napřed. Kejtý si na svět ve tmě teprve zvyká a je potřeba ji upozornit na každý fyzický kontakt. Nekouše, ale lekne se. Jinak je i na ošetřování moc šikovná. I stehy z očiček jsme v klidu spolu vytáhly doma a nemusely jet na veterinu. Bude potřeba ji ze začátku i trpělivě vodit po bytě, aby se zorientovala. 

Nekonfliktní psí kamarád by určitě v rodině být mohl. Kočičky a jinou menší havěť nemáme vyzkoušenou. Děti do cca dvanácti let určitě ne. 

Fenečka odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a kastrovaná. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.