BENDER - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: PETŘVALD
Datum nálezu: 29.11.2022
Akt. umístění: Čtyřlístek pro hafany, z.s.

Podrobný popis

BENDER HLEDÁ DOMOV!!! PROSÍM, SDÍLEJTE!!!
Bender není ještě ani roční klučina a s největší pravděpodobností ho někdo stihl odhodit na ulici, kde se zmateně protloukal, hledal a šíleně se bál. Nevěděl, kam má jít a v tu chvílí ani nikomu jinému nevěřil.
Nalezl se dne 29.11.2022 ve městě Petřvald u Karviné.
Bender je moc hodný klučina, dávno už to, že skončil někde na ulici, neřeší. Je to klasické štěně, které štěká, skáče a moc rádo si hraje. Miluje mazlení, jakékoliv pohlazení si naprosto užívá. Manipulace s ním je bezproblému, všechno si nechá od člověka líbit. Na vodítku už chodí jako vzorný kluk. Někdy si musí lidi trošku okoukat, ale vesměs už všechny nadšeně vítá u branky  S hafany nemá problém, klidně by i nějakého kámoše uvítal. Nebo i dítě... Ty on moc rád 
Pejsci přijatí do našeho azylu se nacházejí ve čtyřměsíční tzv. ochranné lhůtě. Po tuto dobu si můžete převzít psa pouze do opatrovnictví, to znamená, že pokud se v této lhůtě ozve původní majitel, musí mu být pejsek vrácen. Jestliže by tento případ ale skutečně nastal, musí původní majitel opatrovníkovi i útulku uhradit veškeré vzniklé náklady, které byly spojeny s chovem a umístěním psa.
K předání psa původnímu majiteli dochází poté přímo v azylu Čtyřlístek pro hafany, z. s. Po uplynutí ochranné lhůty, která se započítává od dne, kdy byl pes do útulku přijat, se opatrovník stává právoplatným majitelem psa, se všemi povinnostmi vyplývajícími s držením a chovem psa.
Do nového domova půjde odčervená, ošetřená Bravectem proti vnějším parazitům na nejméně 3 měsíce, čipovaná, očkovaná.
Nyní se nachází v Albrechticích u Českého Těšína, tel. 735 923 73