Hachiro z Boudy ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Hachiro z Boudy ♥

Protože náš útulek má otevřenou náruč i srdce pro všechny pejsky v nouzi kteří to potřebují, ať už se nachází v naší republice nebo za jejími hranicemi... tak se k nám dostal i tento okouzlující psí princ Hachiro.

Hachiro pochází z útulku v nedalekém Rumunsku, kde i přes to, že se jedná o ne tolik vzdálenou zemi, je situace se zvířaty v nouzi tisíckrát horší, než u nás. Pejsků je v útulcích až příliš, nemůžou proto nikdy dostat kvalitní péči a hlavně šanci na skvělý domov. Neboj, Hachiro, už je dobře.

Hachiro přicestoval spolu se svými 4 kamarády. Ze začátku je poněkud ostýchavý a opatrný, ale ve smečce se již osměluje a už si přijde i sám pro pohlazení a vlídné slovo. Po chvilce, co se rozkouká, ve vteřině zapomíná na své strachy a už začíná řádit a zlobit jako správné štěně.

Náš miláček Hachi by moc rád našel skvělou rodinu, která mu dá nekonečno lásky a aktivit, se kterou bude trávit volný čas, a kterou bude doprovázet dobrým i zlým. Byl by moc šťastný, kdyby měl ve své rodině psího kámoše, ale není to vyloženě podmínka adopce. Nejdůležitější pro Hachira je to, aby jej jeho rodina milovala a dala mu dostatek času - který Hachi ze začátku bude určitě potřebovat.

Hledáme pro Hachira skvělou a akční rodinu, pro kterou bude tento pejsek právoplatným členem rodiny, ne hlídačem na zahradu nebo doplňkem na gauč.

Hachiro má momentálně cca 4-5 měsíců, v dospělosti bude středního vzrůstu, odhadujeme cca 15-20 kg. Jedná se o křížence neznámého původu.

Hachiro je očkovaný, čipovaný, odčervený, není kastrovaný. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. 

V případě zájmu o adopci Hachira nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.