TEKVIČKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky adopce neprostudují, nebudeme odpovídat.

Fenečka Tekvička se narodila v srpnu 2022 kdesi v osadě na východním Slovensku a k nám pak přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR.

Tekvička je velmi drobné postavy. Je poloviční jak její "brácha" Zipsík a podle knedlíčkového tělíčka a kraťoučkých nožiček bych to viděli na geny jezevčíka. S odpovídající velikostí v dospělosti. 

Tekvička toho zatím moc neumí, resp. neumí skoro nic. Ráda papá, hraje si s hračkami i se svými štěněcími kamarády a taky se moc ráda mazlí. Noví pánečci tedy musí počítat s tím, že budou muset Tekvičku úplně všechno naučit. Ostatní zvířátka zatím nezná, nicméně nevidíme v tom do budoucna problém - za předpokladu správné socializace. 

Tekvička není hračka pro malé děti a ani štěňátko pro důchodce. Respektujte to prosím.

Fenečka odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.