"líbezníček" Jimmy - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Jimmy, nevím, jak jsem se jmenoval dříve, neví se o mně vlastně nic. Umíral jsem, potřeboval jsem nutně operaci, v takovém stavu jsem byl vyhozen na ulici. Hrozně mě bolelo bříško, modlil jsem se, ať je již konec. Pak mě někam odvezli, prý se tomu říká útulek. A protože lidé v tomto útulku jsou hodní, požádali spolek Psí senioři v nouzi, aby se mě urgentně ujal. Chvíli jsem si pospinkal v narkóze, probudil jsem se a …. nic mě nebolí! Žiju a mohu si užívat života! Chybí mi k tomu nyní jediné, trvalý domov, láska, jistota. Prosím, adoptujte mě.Mám 18 kg, asi 12 let. Jsem ale stále aktivní, moc hodný, jemný pejsek. Zprvu se nového bojím. Nekoušu, klepu se a rád bych se schoval, ale po zvyknutí si se taaaaak rád mazlím, užívám si čehokoli se svým člověkem, poslouchám (velmi rychle se učím novému), chodím na zavolání, … Hygienické návyky dodržuji, neničím. O samotě neštěkám. Štěkám buď radostí, ale to se dá usměrnit, nebo když pomáhám svým psím kamarádům hlídat. Manipulaci snesu. Zprvu jsem se bál vodítka, ale i na to jsem si zvyknul a procházky mám rád. Ujdu i delší, ale stačí mi i venčení na zahrádce.Snesu fenky i pejsky, dodávají mi jistotu a já se po nich i opičím, proto psí kamarád-ka bude výhodou. Kočky proháním, ovšem se správným přístupem bych si zvykl.Domov hledám pouze uvnitř! (= ne kotec, bouda, celé dny zahrada, studená chodba,...)

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Byla mi vyoperována slezina, ale s tím my pejsci můžeme krásně žít. Vidím, slyším, nožky mi slouží dobře.

 

 

Volejte na 776666258, pondělí až sobota, 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.

 

Reportáž o Jimmym zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/729442/starousek-jimmy-ma-krasne-psi-oci-a-jemnou-dusi-komu-jeste-da-svou-lasku.html