❤️ Matěj - Love Me Do - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

5 sourozenců odložených v krabici před naším domem vyhlašují konkurz na nové rodiny. Štěňátka jsou kříženci, rodiče neznáme. V současnosti mají kolem 3 kilo a 10 týdnů, v dospělosti očekáváme menší až střední vzrůst s hmotností kolem 12 kilo. Jedná se o odhad, štěňátka nás můžou překvapit. Nacházejí se nedaleko Kroměříže.

Matějíček je veselé umazlené zlatíčko. Je ze všech sourozenců nejmenší, miluje společnost lidí. Bude vděčný za procházky a výlety do přírody, za každou pozornost a kontakt se svým člověkem. Je to zlatíčko.

Pro všechna štěňátka hledáme rodiny, které se jim budou věnovat, budou je brát na výlety, ukážou jim kus světa, zaměstnají jejich bystré hlavíčky, unaví nožky a vychovají z nich vyrovnané a šťastné pejsky. A hlavně je budou mít rádi. Ačkoli tak vypadají, nejsou to plyšáci, ale živé bytosti, a zaslouží si ten nejúžasnější život. Štěňátka dáváme jen k vnitřnímu umístění, pokud hledáte pejska na zahradu k boudě, porozhlédněte se prosím jinde.

Matěj i všichni sourozenci jsou očkovaní, čipovaní, odčervení, nejsou zatím kastrovaní. Do nové rodiny půjdou po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Matěje nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.