Gucci k adopci

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Dej pac !

Podrobný popis

Gucci je asi roční kastrovaný kříženec čivavy. Váží ani ne 2 kg, je to opravdu drobeček. Lidi bezmezně miluje, jakmile si získáte jeho důvěru, bude vás naplno zahrnovat láskou každičký den. Mazlením a hraním by mohl trávit celé hodiny, je to malý neposeda. Při přijetí k nám nic neuměl, horko těžko zvládal chodit na vodítku, vše se ale postupně učí a hledá někoho, kdo s ním bude dál pokračovat v socializaci a výcviku. V cizím prostředí je zatím bojácný a lekavý, vodítko je tak při venčení nutností. Doma je Gucci hodný, tichý a čistotný, jako bonus vás naučí skvěle uklízet, rád totiž kouše cokoliv, co se mu dostane do tlapek. Psí a kočičí kamarády ve své blízkosti moc nemusí, upřednostníme tedy domov, kde by byl jedináčkem. Není to pejsek vhodný jako hračka pro děti ani jako doplněk.

Gucci byl při přijetí ve špatném výživovém stavu, zablešený, plný vnitřních parazitů, s kvasinkovým zánětem v uších, se špatným očkem, které bylo nutné vyjmout. To měl totiž značně vypouklé, funkčnost byla fatálně zničená a vůbec na něj neviděl, kdyby zůstalo déle, hrozily by vážné potíže (bolest, výtoky, infekce, atp). Jednalo se o chronický stav po dřívějším úrazu, co přesně se stalo můžeme jen hádat, ale následky to každopádně zanechalo. Gucci byl odchycen dne 30. 10. 2022 ve Svépravicích.

PROSÍME ZÁJEMCE, ABY NÁS KONTAKTOVALI POUZE NA E-MAIL bvanova92@gmail.com, kde nám rovnou napište, jaký domov Guccimu nabízíte. Před kontaktováním si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/