nenáročný Luďa - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Luďa, nádherný, statný labrador, 41 kg, 11-12 let. Já vím, nejsem žádný mladík, mám i své zdravotní problémy. Ale víte, já mám stále chuť žít, velkou. I přesto, že jsem trávil delší dobu v útulku, že mě mí lidé zradili. Prý dočasnou paničku dojímá, že za ní stále chodím, ležím jí u nohou, ale v klidu, bez obtěžování. Jsem prý báječný pes, pohodový, nenáročný. Zaslechl jsem, že bude velmi těžké najít mi domov, že lidé nechtějí starého, velkého psa s handicapem. O to více prosím, dejte mi lásku, kterou Vám budu stonásobně oplácet, teplý pelíšek. Dejte mi šanci …

 

Hygienické návyky dodržuji na 100 %, v dočasné péči jsem uvnitř ani neoznačkoval, což prý spousta pejsků dělá. A když potřebuji ven, přijdu, strčím do Vás lehce čumáčkem, někdy u toho dostanete i pusu :-) Rád ukazuji bříško, na kterém se nechám drbat. A nezkazím žádnou legraci. O samotě neničím, neštěkám. Na vodítku umím, procházky zvládnu krátké, ale stačí mi i zahrádka. V autě o mně nevíte. Nechám se sebou manipulovat, i na veterině jsem byl hodný.

 

Fenky, psy snesu, na kočku bych si zvykl.

 

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě bez schodů.

 

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Krev i srdíčko mám v pořádku, zoubky téměř jako perličky. Hůře chodím, užívám kloubní výživu. Špatně slyším, na jedno oko špatně vidím a nejspíš jsem po mrtvici. Je úžasné, že tyto problémy neřeším, „nevím“ o nich.

 

 

Volejte na 776666258, pondělí až sobota, 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk, Psí senioři v nouzi, z.s.

 

Reportáž o Luďovi zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/729030/dedousek-luda-12-skoncil-nechteny-na-ulici-najde-mily-krizenec-domov-na-doziti.html