CASTALIA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat. 

Fenečka Castalia (Kesí) se narodila v dubnu 2022 kdesi v osadě na východním Slovensku a k nám pak přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR.

Kesí je jemná a citlivá holčička, se submisivní povahou. Velmi se snaží člověku zavděčit a neustále se tulí a lísá. Jakmile ale cinkne vodítko a obojek, stane se z ní neřízená střela, která letí jak malý blázínek.

Kesí aktuálně váží zhruba deset jedenáct kilo a už nijak raketově neporoste. Maximálně nějaký centimetr nahoru a možná trošku zmohutní. 

Jinak je Kesí absolutně čistý a nepopsaný list a zatím toho moc neumí. Nový páneček tedy musí počítat s tím, že si ji bude muset všechno doučit - socializovat, naučit čistotnosti, slušném chování v bytě, a tak dále. Pro Kesí hledáme aktivní zájemce, kteří jí dají dostatek pohybu a udělají z ní slušně vychovanou dámu. 

Fenečka odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.