Štěnátka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasná péče u Pardubic

Podrobný popis

"Jak uz to tak ve psim svete chodi, i my jsme se narodili kvuli nezodpovednosti lidi, kteří nedali včas vykastrovat naši maminku.
Jsou nam cca 3 měsíce, jsme celkem 3 - 2 fenky a 1 pejsek, baštíme už samozřejmě sami a mame se cile k svetu. Navzdory nasemu nevitanemu startu do zivota, jsme zdraví a plní radosti. Jsme kříženci jezevčíka a několika dalších ras, takže jsme naprostý originál :) v dospělosti budeme mít cca 10kg.
Hledáme zodpovedne panicky, kteri nas nauci byt skvelymi psimi partaky a budou se o nas starat uz naporad. Nepatříme na ven k boudě, do kotce, či kotelny, ale k vám domů jako rovnocenní členové rodin, psí lásky na celý život! Bydlet tedy musíme pouze doma s vámi. A už se na to moc těšíme!"
 
Stenatka z praktickych duvodu nedáváme do adopce starším lidem, jako darecek s prekvapenim, na hrani malym detem, ani k druhému psovi opačného pohlaví, který není kastrát. Bezvyhradnou podminkou adopce je kastrace pejska dle adopcni smlouvy!
 
Stenatka pujdou domu odcervena, cipovana a minimálně jednou ockovana, další vakcinace je čeká dle očkovacího schematu. Po navsteve v Dočasné péči u Pardubic na adopcni smlouvu a s úhradou adopcniho poplatku. Kastrace musí být provedena dle adopční smlouvy do určitého data.
 
V případě zájmu, prosim pište info o sobě dočasné tetě Lucii na e-mail: nejslunicko@seznam.cz /601 385 604