Hodný, akční Maxík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Maxík, krásný BO malinois, 30 kg, cca 7 let. Doplatil jsem na to, že jsem se nenarodil jako malý, roztomilý pejsek. Svá nejlepší léta jsem strávil v útulku – celé 3 roky! Lidé kolem mého kotce chodili bez povšimnutí. A proč? Neštěkal jsem na ně, jen čekal se sklopenýma ušima a prosil, aby se u mě zastavili, zamilovali se a odvezli mě domů. Nic. Jsem prý „velký“ a toto plemeno nechtějí. Jednoho dne jsem byl odvezen do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Tady je to lepší, ale … není to domov. Prosím, pomozte mi, adoptujte mě, chci zase žít.

 

Jsem akční, hodný, mazlivý, kontaktní. Se svými milovanými budu dělat rád cokoli. Rád pojedu na výlet - v autě jsem hodný, půjdu na procházku - na vodítku umím, budu běhat za aportem – balonky miluji, dívat se na televizi u vašich nohou, … Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám, i o samotě jsem klidný.

 

V dočasné péči mám psí kamarádku, se kterou jsem bez problému – hrajeme si spolu a já se po ní opičím. Jiné psy i feny venku neřeším, chodím i na společné venčení. Ke kočkám vhodný nejsem.

 

Domov hledám pouze uvnitř (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, atd.).

 

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Krev i srdíčko mám v pořádku. Zuby mám obroušené, ale to mi v ničem nevadí.

 

Volejte na 776666258, pondělí až sobota, 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Jesenice u Prahy.