Sebík hledá domov ❤️❤️❤️ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Žďáru nad Sázavou
Region: Vysočina
Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

Sebík hledá domov ♥️

Zájemci nepište emaily, ale volejte na 777 599 405. 

 

Sebík je mladý, cca 2 roky starý čivavák, který si zřejmě nezažil ve svém krátkém životě nic dobrého. Je to zatím klubíčko nervů, které nikomu nic nevěří. Hledáme pro něj trpělivou rodinku, která mu ukáže, že ty lidi nejsou všichni tak špatný. Potřebuje k sobě psího kamaráda (vychází v pohodě se psy i fenami), přiměřené velikosti, který mu bude oporou. Kvůli jeho strachu ze všeho nového a štěkání pouze do rodinného domku se zabezpečenou zahrádkou. Není vhodný k úplně malým dětem, větší děti, které ví jak se chovat k bázlivému psovi, nevadí. 

Sebík je kastrovaný, nachází se v dočasné péči u Žďáru nad Sázavou. Do nového domova půjde na adopční smlouvu s adopčním poplatkem.

Tak a je to tady, dočasková tetka mi povídala, že je čas, abych našel to svoje doma. No lidi já fakt nevím, vždyť mám ze všeho a ze všech panickou hrůzu. Všechny svoje bubáky v hlavě se snažím zahnat štekotem, ale moc se mi to nedaří. Joooo, s tetou a strejdou už se mazlím a je to fajn, ale před cizákama úplně regulérně prchám. Sem tam se mi ještě doma stane nehoda, ale fakt se snažím, aby to nebylo moc často. Občas mě zkouší tahat ven na jakési šňůře, ale vůbec se mi to nelíbí. No, třeba na mě někde ta správná rodinka čeká, co myslíte?

V případě zájmu o adopci volejte v lidskou dobu!! na telefonní číslo: 777 599 405