❤ Maggie ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

REZERVOVANÁ

 

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Maggie, fenka, kříženka, 8 a půl roku stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 23 kg.

Každý, kdo navštěvuje náš azyl, zná Maggie. Fenku s hlavou corgiho a tělem labradora. Tu, která má vždycky čumák u podlahy a loví sebemenší drobeček, který mohl někomu upadnout. Tu, která vás prvních pár minut na procházce táhne jako kůň! Maggie je u nás prostě za hvězdu.

Maggie vychází v pohodě s ostatními psy i s kočkami. Chová se skvěle k dospělým i dětem, pokud ovšem nejsou děti příliš malé. Jediný problém, který by Maggie mohla mít s malými dětmi, je, že by je mohla porazit. Někdy se pohybuje jako tank. Maggie umí základní povely, za jídlo by udělala cokoli, je čistotná a zvládá chůzi na vodítku. Maggie je zvyklá žít uvnitř domu a nic neničí.

Její adopce se musela téměř o dva roky odložit, protože když k nám přišla, měla rakovinu, ale teď už je úplně uzdravená. Naším vysněným domovem pro Maggie by byla farma, protože se skvěle snáší se všemi zvířaty, nebo dům se zahradou. Je to opravdu ta nejúžasnější fenka a zaslouží si ten nejlepší život. Život ve městě si nedokážeme představit, je tam příliš mnoho popelnic a zbytků jídla :D

Pro Maggie hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤