Jennie ♥ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Jennie ♥

Jennie k nám přijela spolu se svými kámoškami až z Rumunska, kde měla, vzhledem k situaci se psy v Rumunsku, minimální naději na nový, šťastný život.

Jennie je z celé holčičí party nejdrobnější a také nejobezřetnější k lidem. Je to něžná dívenka, vroucně toužící po pohlazení, kterého se zároveň ze začátku tak moc bojí...
Po pár dnech u nás, kdy zjistila, že v Boudě pro ni máme jen laskavá slova, něžné tulení a spoustu dovádění a her, pookřála a začíná si opatrně užívat života.

Dokáže být opravdu rychlík, sprintuje bravurně! Bude ale potřebovat čas, trpělivost, péči a hlavně lásku, aby našla důvěru k člověku a poznala, že už se nemusí ničeho bát.

Moc se těšíme, až tu pravou rodinu poznáme, a budeme jí moc představit jedinečnou Jennie.

Jennie i všechny holky z její velké rodiny jsou odčervené, čipované a očkované. Momentálně má cca 8 kg, v dospělosti nebude už o moc větší. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč.

V případě zájmu o adopci Jennie nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, držte se našeho adopčního postupu - nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný apod., pokyny pro zájemce jsou v inzerátu jasně uvedeny. Komunikace navíc nás stojí čas, který bychom mohli věnovat pejskům, na takové zprávy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.