❤ Twix hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Twix, pejsek, kříženec, 9 měsíců starý. Má za sebou první očkování, je odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. V dospělosti očekáváme střední vzrůst, momentálně má 17kg. Zatím není kastrovaný, ale může odejít do nové rodiny a kastraci poté zajistíme u nás na veterině na naše náklady. 

Twix je milující pejsek a pořádný klaun. Má vždycky dobrou náladu a je připravený zlobit. Například rád hledá všechny hračky co máme na zahradě a sbírá si je do svého košíku a někdy si bere i věci, které by neměl. V jeho koši končí často i naše rukavice, potahy na židle a prádlo. Psa, jako je Twix, je třeba zaměstnat a cvičit. Je plný energie a touží se učit.

Twix se úžasně chová k ostatním psům a umí chodit na vodítku. Je v pohodě i s kočkami a je naprosto submisivní ke každému psovi u nás. Twix je v našem azylu už čtyři měsíce. Přišel k nám jako štěně a bohužel byl neustále přehlížen. Jelikož nikdy neměl rodinu, bohužel toho moc nezná a nové věci nebo lidé ho zpočátku trochu děsí. Ve správných rukou - u páníčka, který má se psy zkušenost - má Twix obrovský potenciál.

Pro Twixe hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤