Jam ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Takovýchto černých kuliček se nám jednoho dne objevilo v krabici před útulkem 11! Co naplat, nelenily jsme, a začaly s pipláním těchto prcků, abychom vám je mohli co nejdřív představit.

Jam ♥

Jamík je ze sourozenců největší a nejstatnější, ale zároveň asi nejklidnější. Jak vidíte na fotkách, je to skvělý model! Také se nechá donekonečna hladit a ve vaší společnosti bude nejšťastnější.

Je to aktivní mazlík, věříme, že bude přinášet jen samou radost. Jamovi hledáme rodinu, se kterou bude žít uvnitř domu, není to pejsek k venkovnímu pobytu, má rád společnost člověka a chce být u všeho, co jeho milovaná rodina podnikne.

Jam i všichni jeho sourozenci jsou odčervení, čipovaní a zatím jednou očkovaní. V dospělosti očekáváme cca 10-12 kg, ale nechejme se překvapit :). Do nové rodiny půjdou po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč.

V případě zájmu o adopci Jama nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, držte se našeho adopčního postupu - nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný apod., pokyny pro zájemce jsou v inzerátu jasně uvedeny. Komunikace navíc nás stojí čas, který bychom mohli věnovat pejskům, na takové zprávy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.