Mimi hledá domov ❤️❤️❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Maltézský psík
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Přerov
Region: Olomoucký
Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

Mimi hledá domov ♥️

 

Zájemci pište na e-mail: osvald.petra@seznam.cz

 

Mimi je asi tříletá kříženka maltézáka. Hledáme pro ní domov nejlépe v rodinném domě se zabezpečenou zahrádkou. Potřebuje k sobě jiného psa (fenu), podobně velikého a starého, aby s ním mohla vybít svůj temperament. Kočky nemusí, snaží se je napadat. Není vhodná k úplně malým dětem, větší děti už nejsou problém. Je kastrovaná, nachází se v dočasné péči u Přerova.
Pokud máte o Mimi zájem, pište na e-mail: osvald.petra@seznam.cz, bude vám zaslán předadopční dotazník a pokud budete pro Mimi ta správná rodinka, ozveme se vám zpět.

 

Nazdar lidi, já jsem Mimi. Už jsem měla jít od tety domů, ale prý to nějak nevyšlo nebo co a tak jí stále zkrášluji domácnost ☺️. Ale ráda bych už k někomu, kdo mě bude co nejvíce mazlit a rozmazlovat, to mě děsně baví. Občas se ještě lekám, hlavně divných zvuků, které vyháním štekotem ( nejlépe v noci), proto bych raději k baráku se zahradou a hlavně k nějakému podobně velkému psíkovi, se kterým budu moc řádit od rána do večera, to je top. Jen mi vadí ty umňoukaný zvířata, určitě se mi povede jednou nějakou sežrat. Vodítko už celkem zvládám, ráda chodím na procházky. Ale pokud někam budete jezdit tou smradlavou věcí na kolech, raději beze mě, to by jste nevěřili, co se mi všechno vejde do žaludku. Tak já budu čekat, až se někdo ozvete a už se na tu svojí rodinku mooc těším!