milovník Romeo - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Protože jsem nejdéle čekajícím psem ve spolku, byly za mnou i paní z Blesku a natočily reportáž, kterou najdete zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/734427/starouska-romea-odlozili-do-utulku-ublizenou-dusicku-spravili-najde-domov-na-doziti.html

 

Když nářky ostatních osamělých duší s příchodem noci utichly, přál jsem si jediné, ať tahle noční můra skončí. Ano, skončil jsem v útulku a vůbec nevím proč. Celé dny tady všichni pejsci čekáme, že se pro nás náš milovaný páníček vrátí. Po nějaké době přestaneme plakat a dojde nám, že samota se stává naším nejvěrnějším přítelem a ani na chvilku nás neopustí. Vzpomínky mizí v mlžném oparu a občas se jen promítnou, když se nám něco pěkného zdá. V tu chvíli je pro nás domovem neútulný, chladný kotec. Avšak alespoň pro mě ten zlý sen končí a ráno odjíždím do spolku Psí senioři v nouzi, kde mi pomohou najít nový domov. Prosím, adoptujte mě.Jmenuji se Romeo, jsem kříženec retrívra. Je mi 12 let a vážím 30 kg. Jsem mazlivý a hodný psí dědeček, stále aktivní s chutí žít. Miluji jídlo. Hygienické návyky dodržuji. O samotě vydržím a nic neničím. Na vodítku umím a cestování autem zvládám skvěle. Běžnou manipulaci snesu. Když se mi u pana doktora něco nelíbí, s košíkem to zvládnu hravě :-)K ostatním pejskům v dočasné péči jsem kamarádský. Zvykl jsem si už i na kočičky.

 

Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě.Jsem kastrovaný, čipovaný a očkovaný. Krev i srdce mám v pořádku.Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.