Cloe hledá domov ❤️❤️❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Kolin
Region: Středočeský
Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

Cloe hledá domov ❤️

Prosíme první kontakt emailem na osvald.petra@seznam.cz. 


Ahojky, já jsem Cloe, jedna z čivavých holek od starého pána, který se o nás už nemohl postarat . Ještě se pořád hodně bojím lidí, aut, zvuků.... Chvíli trvá, než si k někomu najdu cestu. Občas se mi ještě doma stane "nehoda", ale prý se hodně zlepšuji, říká dočasková teta . Vodítko je zatím fuj věc, snaží se mě na tom tahat a já jim hrdě předvádím, že to asi pravda nebude . To se raději proběhnu a vyvenčím pěkně na zahradě, nejlépe s hodným psím parťákem, mám raději, když mi někdo kryje záda. Časem určitě budu ta nejlepší čivavka pod sluncem, jen na mě musíte opravdu pomalu, se spoustou trpělivosti ♥️

Cloe je dvouletá čivavka, pro kterou hledáme trpělivého páníčka. Potřebuje k sobě vyrovnaného, podobně velikého psího kamaráda (kamarádku), který jí bude oporou. Pouze do rodinného domku se zabezpečenou zahrádkou, v klidném prostředí, bez malých dětí v rodině ( větší, opatrné děti 10+ by asi zvládla bez větších potíží). Je kastrovaná, do nového domova půjde na adopční smlouvu s adopčním poplatkem. Nachází se v dočasné péči kousek od Kolína.
V případě zájmu o adopci napište na e-mail: osvald.petra@seznam.cz , bude vám zaslán předadopční dotazník a na základě něj vás budeme kontaktovat.