Emička hledá super domov ❤️❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Kolín
Region: Středočeský
Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

Emička hledá domov

První kontakt prosíme emailem na osvald.petra@seznam.cz 


Ahoj, já jsem Emča, jedna z čivavých holek od starého pána, který se už o nás nemohl postarat . Sice se ještě občas něčeho leknu ( rychlích pohybů, divného zvuku....), ale jinak jsem mazel a fakt si to užívám, nikdy nemám dost. Prý jsem kapku štěkna upovídaná a občas mi doma ulítne i to čůrání, ale v té spoustě psů, co dočasková tetka má to můžu svést na někoho jiného, no ne?‍♀️ Klidně půjdu domů bydlet i k jinému psovi, ale nejdříve si ho musím prohlédnout a zjistit, jestli se mi bude líbit. Jsem malinko domina. Ale velikostně snesu téměř všechny. Až se všechno pěkně doučím, budu ozdobou každé domácnosti ♥️

Emička je dvouletá čivavka, ještě trochu lekavá, bude potřebovat trpělivý přístup. Chůzi na vodítku sice pilujeme, ale moc to nedává. Proto pro ní hledáme domov v rodinném domku se zabezpečenou zahrádkou, kam si bude moci vyběhnout, bez malých dětí (10+ už by asi neměl být problém, když budou vědět,jak se chovat k pejskovi), psí parťák by byl skvělý, ale není podmínkou. Jen by se s ním potřebovala nejdříve seznámit. Ema je kastrovaná, domů půjde na adopční smlouvu s adopčním poplatkem. Nachází se kousek od Kolína.
V případě zájmu o adopci napište na e-mail: osvald.petra@seznam.cz , bude vám zaslán předadopční dotazník a na základě něj vás budeme kontaktovat.