Kory

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Korynka, 2 roky stará labradorka, byla pořízena důchodcům. Ti ji sice měli rádi, ale nic ji nenaučili, az ji přestali zvládat. A tak Korynka putovala po dohodě k nám. 

Korča je nepopsaný list. Je vidět, že doposud žila v naprosto stereotipním prostředí dvorku a nic jiného nezažila. Tudíž je pro ni změna náročnější, nových věcí se trochu bojí. Korynka to ale jistě všechno dožene. Lidi má ráda, občas je nedůvěřivá k některým mužům. Ale bez drbání si život nedokáže představit. Psů se zpočátku bojí, s žádnými se nikdy nepotkala, ale den ode dne je to lepší a lepší. I tak si ale bude vybírat a seznámení ji bude tevat delší dobu. S dostatkem pohybu je klidná a vyrovnaná, jakmile ale pohyb nemá, je to neřízená střela a tank, všechny poskáče a to s její velikostí je při nejmenším nepříjemné. Jako snad každý labrador miluje jídlo. Hůře v domácnosti zvládá druhého psa, je hodně majetnická. Pak má tendence na psa cenut zuby a vrčet, ale nic neudělá. Kdyby měla žít s druhým psem, tak jen pod zkušeným vedením. 

Kory hledá aktivní páníčky, co ji vše doučí, budou se jí věnovat a ze začátku se nezaleknou, když vše nepůjde hladce. Ideální by pro ni byl rodinný domek se spaním uvnitř. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 3500kč. Počítejte i s oboustrannou návštevou. Korča teď u nás podstoupila kastraci. Je očkovaná, čipovaná a ošetřena proti parazitům. Nachází se u Třebíče.