JERRY a JESSIE

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 9 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

V útulku je všichni milují, domov však stále žádný nemají
Každý chlupáč v útulku vám dřív či později přiroste k srdci, ale dvojice psích seniorů Jessie a Jerry nás naprosto dostali. Je to jako byste koukali na pár seniorů – babičku s dědečkem, kteří si velmi skromně žijí pospolu a ke štěstí jim stačí vzájemná společnost, trocha vaší lásky a jednou denně plná miska granulek.
Srdce se mi svírá, když o nich píšu.
Tihle dva psí senioři žili v bídě, samotě, v mrazu a o hladu. Jejich člověk se o ně nestaral. Přežili jen díky tomu, že měli jeden druhého a také hodné sousedy, kteří se je snažili zachránit. Odebrat se je nakonec podařilo až při prodeji domu u něhož Jerry a Jessie přežívali.
Oni jsou tak moc vděční a skromní. Jsou šťastní za každou menší procházku, za každou plnou misku, za čerstvou vodu, za pohlazení. Nevyžadují žádnou pozornost, protože na ni nejsou zvyklí. Ale milují, když jste jim nablízku. U všeho vás pozorují. V praxi to vypadá tak, že jim myjete kotec, boudu a lehátko a oni sedí před kotcem a fascinovaně vás pozorují a sem tam se přijdou kouknout dovnitř. Jsou tiší a mazliví.
Jejich jedinou nevýhodou je vyšší věk, velikost a to, že jsou dva. Víme, že adopce dvou velkých psů je velký závazek, ale tohle balení dvojnásobné lásky a vděčnosti za to stojí. +
Jejich domov vidíme ideálně někde v domečku s přístupem na zahrádku, ale s pelíškem vevnitř. Momentálně dostávají kloubní výživu a další doplňky stravy. Prioritou je pro nás milující rodina, a aby Jerry Jessie dožili spolu, a proto nabízíme jako útulek finanční zajištění jak krmiva, tak případné veterinární péče Jerryho a Jessie. Děkujeme našim Andělům, že díky nim si tuto podporu můžeme dovolit.
Víme, že spousta z Vás nemá možnost a zázemí si je adoptovat. Tak prosím aspoň sdílejte! Moc jim to pomůže.
Do adopce odejdou očkovaní, čipovaní, odčervení, odblešení, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 , případně lze rovnou volat na tel: 736 769 601.
 
JESSIE a JERRY – fenka a pes, staří a velcí – jejich člověk se o ně nestaral, v nechával o samotě v hladu a zimě, sousedé se snažili je zachránit, ale povedlo se je odebrat až při prodeji domu a dát jim naději na nový, tentokrát hezký domov. Jsou to úplná zlatíčka, desetiletá fena německého ovčáka JESSIE a její parťák o rok mladší kříženec JERRY, můžeme je doporučit i k dětem. Jsou naprosto nenároční, stačí jim plná miska, vlastní zahrádka a ideálně možnost spaní uvnitř, aby si v zimě mohli prohřát své namáhané klouby a v létě se schovat před horkem. Nevyžadují dlouhé procházky, stačí jen to, že budou spolu a někdo je bude mít rád. Dostávají kloubní výživu, novým majitelům nabízíme, že ji budeme hradit, hlavně, aby psi našli společný domov. MOC ZA NĚ PROSÍME A DOUFÁME V MALÝ VELKÝ ZÁZRAK.