❤ Cora ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

 

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Cora, fenka, kříženka, 1 rok a 10 měsíců stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 16 kg.

Cora je krásná, energická a milá psí holčička. Je plachá, ale její stav se den ode dne zlepšuje. Když se s ní však setkáte poprvé, je obvykle rezervovaná a opatrná. Potřebuje čas, trpělivost a lásku, aby ukázala své pravé hravé já. A nejvíc ze všeho potřebuje mít doma psího parťáka. Již měla domov, ale byla tam psím jedináčkem a nebyla tak spokojená.

Cora se skvěle snáší se všemi psy, je absolutně nekonfliktní. Chová se jako velké štěně, ráda si hraje s ostatními psy a hračkami. Není vhodná do města, bojí se hlasitýh zvuků a městské prostředí je pro ni příliš rušné. Potřebuje najít domov na venkově, ať už v bytě nebo v domě se zahradou.

Cora je čistotná, dobře chodí na vodítku a je v pohodě s dětmi.

Pro Coru hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤