LADY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ráda bych se vám představila i já, sněhobílá krasavice, jsem právě čerstvě ostříhaná a jmenuju se Lady. Bude mi kolem 8 let, jsem menší terieří kříženka, vypadám jako vyšší westík. Vážím 9 kilo, zemřel mi páníček a chvilku jsem si pobyla v útulku, odkud jsem přijela k tetám. Jsem moc hodná holka, zpočátku jsem se trochu bála a zvykala si na město, ale velmi rychle jsem se naučila na vodítku a venku moc ráda šmejdím.
Lidi mám moc ráda, jakmile si zvyknu na nové páníčky, tak je ze mě závisláček, mám ráda i hodné a milé děti, pokud vědí, jak se k pejskům chovat a nejsou moc hrr. S ostatními psími kamarády vyjedu bez problémů a koček doma si nevšímám. Zajímá mě hodně jídlo, v tom jsem celkem vynalézavá a vydám se pro něj třeba na kuchyňskou linku nebo na stůl, což mi panička už vysvětlila, že se nedělá, stejně jako, že se nechodí ven oknem, což by někde v paneláku asi moc dobře nedopadlo.
Doma jsem moc hodná, miluju klid a pohodu, spinkám si v pelíšku, jsem vděčná za každé pohlazení a lásku páníčků. Hledám milé, hodné a laskavé majitele, kteří mě budou mít rádi a budou se mi věnovat, vaše Lady."

Lady je 8 letá kříženka teriera, možná westíka, váží 9 kilo a je to prima psí holka. Přijela k nám po smrti majitele, byla to zřejmě vesnická holka, která žila jak dříví v lese, ale přesto, že pro ni bylo u nás všechno nové, tak si úžasně rychle a hezky zvykla. Je moc hodná a milá, přátelská k lidem i pejskům a nevadí jí ani kočičky. Zajímají jí i hodné děti, takže by i pro ně mohla být prima parťačka, pokud budou zodpovědné a rozumné. Na své lidi si rychle zvykne a pak je jim stále v patách jako věrný ocásek, doma je vzorná a nic neničí, vydrží i sama, i když u nás je ve společnosti dalších pejsků. Venku musí být jen na vodítku, město neznala a nechápe, kde končí chodník a začíná silnice apod. Krásně chodí na kšírkách, jen je třeba ji usměrňovat v různém prostředí, kam by se bez okolků vydala. Jistě by pro ni bylo lepší bydlení v klidnější lokalitě, než je rušné město, ideálně v domě se zahradou. Prochízky má moc ráda a užívá si šmejdění venku, je mazlivá a milá, zkrátka pohodová holka.
Její vášní je jídlo a rozhodně u vás zkusí samoobslužné krmení. Možná dříve trpěla nedostatkem a snaží se tedy zblajznout, co se dá a co najde, takže Lady se v tomto musí více ohlídat a doma zabezpečit.
S pejsky doma vychází bez problémů a parťák by jí nevadil, ale může být doma i jako jedináček. Je to úžasná fenečka, s milou povahou, rozhodně se s ní nebudete nudit a bude vám oddanou kamarádkou na aktivní procházky i lenošení doma.

Lady je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná, s ošetřenými zoubky, očkování zatím odloženo, je po operaci krátce. Do adopce půjde po předchozí návštěvě a předkontrole nového domova, po podpisu adopční amlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze, návštěva možná po dohodě s Květou.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705.
děkujeme za fotky
https://www.facebook.com/nikol.strosova