❤ Charley hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Charley, pejsek, kříženec, 4.5 měsíce starý. Je očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. V dospělosti očekáváme střední vzrůst.

Charley je opravdu milý a krásný pejsek. S ostatními psy je skvělý a hravý, ale Charley má nervózní povahu a lidem zatím moc nedůvěřuje. Chvíli mu trvá, než mezi lidmi osmělí, takže pokud někdo z vás má spoustu lásky a trpělivosti na rozdávání, Charley bude ten pravý pes pro vás. Hledáme budoucího majitele, který má zkušenosti s plachými psy a umíme si představit, že druhý sebevědomý pes by byl úžasným parťákem, ale není nutností. Také si myslíme, že by se mnohem lépe cítil na venkově než v rušném městě, ale kdokoli se zkušenostmi si s Charleym poradí i ve městě.

Jelikož je Charley ještě štěně, musí se vše učit od začátku. Zatím není čistotný ani neumí chodit na vodítku.

Pro Charleyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤