DIEGO

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Odry - Veselí
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 22.08.2022
Akt. umístění: Záchytná stanice Odry Loučky

Podrobný popis

AKTUAL.: Vážení zájemci o Diega, prosíme, dobře si rozmyslete, zda víte, jak s tímto plemenem zacházet a zda mu věnujete dostatek času. Je to mladý pes, velmi kontaktní a velmi společenský. Miluje lidi, děti, ale nechce být sám. Nejde si ho vzít domů, pak odejít do práce a čekat zázraky. Musí si zvyknout na nové prostředí a postupně zkoušet po krátkých časových úsecích, jak zvládne být sám. Byt pro něj asi nebude vhodný, ideálně na zahradu, která bude zabezpečená, s bezpečným kotcem, ale po adaptaci s přístupem dovnitř, protože je opravdu závislý na lidech a byl by nešťastný.
 
Upřednostňujeme zájemce, kteří za ním přijedou, vezmou ho ven a ideálně víckrát, ať je jistota, že Diego je ten pravý.
 
Bojí se vody, protože ji nezná, bojí se i hraček, ale hravý je. Nechá s sebou manipulovat, jde s ním úplně vše a ani se blbě nepodívá. Na náhubek je také zvyklý.

Diego je mladý pejsek pitbulteriéra cca 2 roky, krásný, statný, nasvalený, umí základní povely, pro pamlsek udělá cokoliv. Hledáme zkušeného páníčka, který ví, jak s takovým plemenem zacházet a ví, co od něj očekávat.

Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 0,- Kč. Po přihlášení pejska na MěÚ Odry budou noví majitelé na 2 roky osvobozeni od poplatků (pouze pro občany Oder). Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 na tel.: 732252143 nebo 739031140.