JOZÍFEK

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Jozífek a jsem mladý, rozkošný a užasný klučina, bude mi kolem 1 - 2 let, mám delší vlásky, krátké nožky, jsem kříženec dlouhosrstého jezevčíka.
Přijel jsem ze záchytných kotců k tetě, odkud si hledám svou prima trvalou rodinku. 
Jsem obrovský mazel a hračička, miluju lidi, dovádění, mazlení, hračky a zábavu. 
Ze všeho nejvíc ale zbožňuju ostatní pejsky, takže určitě bych doma měl mít dalšího psího parťáka nebo kamarádku na hraní a dovádění.
Jsem moc hodný a přátelský, rád ležím na tetě a nechám se hradit, drbat a velmi vděčně si užívám lásky svých páníčků.
Rád se tulím a ukazuju bříško, jsem opravdový miláček, kterého si hned zamilujete a já vám z lásky budu rozdávat pusinky.
Zpočátku jsem bál vejít do domu, nebo rovnou jít k cizím lidem, ale nikdy nezavrčím, ani se neoženu, jen si musím krátce zvyknout na nové lidi i prostředí. Velmi rychle se ale rozkoukám a pak už jsem jen jedno velké otevřená srdíčko, které svým lidem bezmezně důvěřuje.
Rád bych našel pohodovou, milující rodinku, s dalším pejskem, kde budu mít hodně pozornosti a lásky. Váš Jozífek."

Jozífek k nám přijel ze záchytných kotců, kam se dostal z podmínek, které bychom v dnešní době už nejraději vůbec neznali. Byl od štěněcího věku uvázán u boudy, kde první část svého života nešťasně žil.
je to mladý, asi 1 - 2 roky starý kříženec dlouhosrstého jezevčíka, váží necelých 10 kilo a postavu má skutečně typickou, jako špagetka. Zpočátku byl bázlivější, ale velmi rychle si zvykl na nové lidi i prostředí, naučil se venčit na vodítku a zvládat procházky.
Miluje ostatní pejsky, na procházce radostně každého pejska následuje , jde se nadšeně seznámit a hned by si hrál.
Je to miláček, dokonalý andílek s milou a přátelskou povahou, nade vše miluje své páníčky, nejraději by se jen mazlil, tulil se a hrál si s hračkami. Zvládá manipulaci, jízdu autem, veterinu, hezky se všemu učí a je moc šikovný a vnímavý, i když se mu někdy moc nechce, jako typickému paličatému jezevčíkovi.
Jozífek je bezproblémové stvoření, milé zlatíčko, bude nejraději bydlet na nějakém klidnějším místě, v domečku se zahrádkou, ale může bydlet i v bytě, pokud to nebude rušné, stresující centrum. Doma sám je nerad a jistě uvítá stálou společnost člověka.
Může bydlet s většími rozumnými dětmi, které vědí, jak se chovat k pejskovi.

Jozífek je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči , po dohodě s Aničkou na tel : 776 565 684 v Praze. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 za fotky děkujeme
https://www.facebook.com/gabi.uhrova.7