MILLY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ráda bych se vám představila i já, štěněcí, ušatá holčička, co měla velkou kliku a dostala se k tetě do Dočasek.
Jmenuji se Milly a jsem 7 měsíční mládě, kříženka belgického ovčáka malinois, s příměsí modré barvy. Jsem velmi droboučká, přijela jsem hodně vyhublá a teď se snažím nabrat, zakulatit se a hlavně se dát celkově dohromady.
Dosud jsem znala jen kotec a samotu, nikdo o mě nepečoval, nevěnoval se mi a já čekala na zázrak. Chyběla mi společnost, pohyb, láska a psí kamarádi a to teď u tety konečně všechno mám.
Pejsky mám moc ráda, dovádím s nima a hraju si, užívám si lítání po zahradě, volnost a skákání, nadšeně přijímám každou příležitost, kdy můžu být v pohybu a učit se novým věcem.
Svoje lidi miluju, jsem moc hodná a kontaktní, s cizími se seznamuji pomaleji, přece jen jsem doteď neměla možnost vídat tolik lidí a tak se napoprvé trochu ostýchám a bojím.
Stačí, když máte ale nějakou dobrotu a jsem vaše a hned budeme kámoši.
Učím se na vodítku, nové povely, situace a poznávám nové prostředí. Zvládám cestování a moc ráda bych našla zodpovědnou rodinu, která si mě zamiluje. Vaše Milly."

Milly je 7 měsíční kříženka, Belgického ovčáka malinois, která dorazila do Dočasek ze špatných podmínek, kde žila trvale jen v kotci. Je to štěně, moc milé a hravé, pouze zpočátku se pochopitelně trochu bojí cizích lidí a prostředí, které nezná. Je moc milá, jemná a něžná, spíše submisivní, miluje pejsky a psí společnost si užívá při hrách a aktivitě na zahradě.
Když přijela byla podvyživená, nevážila ani 10 kilo, takže pracujeme na jejím vykrmení a nasvalení. Stejně tak se učí zvládat nové situace, socializaci a poslušnost a je velice šikovná a chytrá.
Jistě bude mnohem drobnější, než běžní maliňáci, v dospělosti bude mít cca kolem 15 - 20 kilo. Je to atletický typ, aktivní a hodná holčička, která má moc ráda společnost svých lidí i další psí smečku.
Přesto, že je napoprvé bázlivější a zaštěká si, na svoje lidi, si hezky zvykne a brzy v ní najdete věrného, oddaného přítele, s chutí pracovat a učit se nové věci.
Je to mazlivé odrostlé mládě, která potřebuje stabilní zázemí trvalé a zodpovědné rodiny, ideálně v domě se zahradou, v klidnějším prostředí, s výhodou s dalším pejskem.
Milly je úžasná holčička, jistě si ji každý zamiluje, stejně tak, jako ona vás.
Hledáme pro ni milující domov, ideálně bez malých dětí, která by nechtíc mohla v zápalu hry povalit, nebo by se jich lekala.
Milly je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou Praze, na tel : 777 310 185. Podmínkou adopce je pozdější bezvýhradná kastrace. Nachází se poblíž Jesenice u Prahy. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 za fotečky dekujeme https://www.facebook.com/svatia.foto