RONÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Moji milí, budoucí páníčkové, možná si mě pamatujete, když jsem přijel před pár týdny o půlnoci do Dočasek, vlastně rovnou na kliniku. Měl jsem zlámanou spodní čelist, nakukoval jsem přes plot a z druhé strany mě chytil za pusinu rotvajler....
Jmenuji se Ronny a bude mi 8 let. Jsem malý, skvělý, pohodový jorkšírek, vážím 4,8 kilo a právě se rozhlížím po nové úžasné rodince. Jsem obrovskej mazel a úžasňák, miluju lidi a jsem velkej vítač a moc rád chodím ven. Miluju svoje lidi, nemám problém s nikým cizím, jsem přátelský a společenský kluk, ničeho se nebojím a jsem veselý a miloučký. Doma se moc rád mazlím, užívám si pozornosti a lásky páníčků, jsem šťastnej na procházkách a moc rád si vykračuju venku a šmejdím, kde se dá. S pejsky vycházím bez problémů, někdy se mi nějaký psí kluk nelíbí, ale s fenečkami nemám problém nikdy a klidně by mi doma nějaká psí holka nevadila.
Moc rád bych našel hodné a laskavé páníčky, uvítám zahrádku, kde si můžu pobíhat, ale klidně můžu být i v bytě.
Sám doma se naučím, ale zpočátku pláču a tak bys spíš měl rád své páníčky, co nejvíc u sebe.
Jsem skvělý a naprosto bezproblémový miláček, kterého si hned zamilujete, Váš Roník."

Roník je 8 letý jorkšírek, kterého jsme akutně přijali před 7 týdny v noci, kdy utrpěl devastující zranění spodní čelisti. Přes plot mu zlomil spodní čelist rotvajler, na místní veterině na severu Čech referovali pejska k nám a majitelé se Ronyho smluvně vzdali.
Na klinice Ivet mu náš ortoped čelist operoval, sešrouboval, přesto, že se jednalo spíše o pokus, zdá se, že čelist hezky srostla a Roník se krásně zotavuje. (původně se měla čelist amputovat, ale tu jsme se pokusili zachovat)

Od začátku je to naprosto úžasný, trpělivý a hodný pejsek, s milou, veselou a přátelskou povahou. Miluje svoje lidi, je to obrovský mazlíček a úžasňák, nadšeně vítá své páníčky a moc rád se mazlí a tulí. Miluje procházky a moc rád a často chodí ven, to si skutečně užívá a vždy velmi radostně panáčkuje, když se chystáte venčit. Roník je moc hodný, bezproblémový, veselý a radostný kluk, prožil skutečně velmi mnoho bolesti a smutku, zaslouží si opravdu moc hodné a zodpovědné páníčky, kteří se mu budou věnovat a budou mít na něj čas. Je moc rád s lidmi, zvládá cestování autem, manipulaci na veterině, zkrátka je to úplný andílek. Pejsci mu nevadí, ale pokud by měl mít doma kámoše, pak spíše fenečku, někteří psí kluci se mu nelíbí.

Pro Ronnyho hledáme zodpovědné, milující laskavé lidičky, ideálně v domečku se zahrádkou. Nyní je třeba být ještě pár týdnů opatrnější na hojící se čelist, ale víceméně je již v pořádku. Čeká ho kastrace, vakcinace, je odčervený, čipovaný, ošetřen tabletou Bravecto.
Veškerá další potřeba veterinární péče je pro Roníka do budoucna zajištěna na pražské klinice Ivet zdarma, pro budoucí majitele.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči , po dohodě s Luckou v Praze. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 za fotky děkujeme

https://www.facebook.com/marta.bohacova.3