BROWNIE – DOKONALÁ SLADKÁ PRINCEZNA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Brownie je prototyp dokonalého psa, má úžasnou povahu, miluje všechny lidi bez rozdílu, miluje všechny psy bez rozdílu, jiná zvířátka nehoní, neubližuje jim, jen sleduje, je nesmírně učenlivá, chodí na prověšeném vodítku, zvládá veškerou péči a manipulaci, nošení v náručí, jízdu autem, nemá absolutně žádné "ale". Neměli jsme nikdy v útulku takto vyrovnaného, klidného a vroucného bulla. Je první a je výjimečná.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hledá domov, kde rozvinou její dokonalost, kde bude výletit a spát na gauči, kde se se psem sportuje, jezdí do psí školy, kde je pes životní vášní. Brownie splňuje mnoho pejskařských představ, a tak si i ona může klást vysoké nároky. :-)

ZDRAVOTNÍ STAV: Brownie je odrostlé štěňátko, odhadem 9 měsíců, je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Brownie Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za super bullí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.
Za stylový doplněk děkujeme hundo.cz.

https://www.utulektabor.cz/49ch/