Sparow - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Sparow (Sheggy)
Snášenlivost: psy ano, kočky jsou nevyzkoušené
Děti: ano, pokud tedy vědí jak se k pejskům chovat
Věk: 2,5 měsíce
Velikost: momentálně 3 kg v dospělosti do 20 kg (maminka má 16 kg)
Nachází se: Praha
Kontakt: vybiral.tereza@seznam.cz

Ahojky všem,
jsem roztomilé malé štěňátko a hledám svůj první a doufám, že i poslední domov. Mé jméno je Sparow a rád bych se Vám malinko představil. Jsem ještě ve štěněcím věku, tak rád dovádím, učím se nový věcem a objevuji svět kolem sebe. Energie mám na rozdávání. S ostatními pejsky jsem velký kámoš. Rád si s nimi hraji, pokud ale nechtějí, tak se zabavím i sám, neotravuju je. Má dočasná teta mě naučila i na vodítku. Chce to samozřejmě ještě pilovat, to víte, okolní svět je pro mě lákadlem a sem tam se jim nechám vyrušit. Dokonce už umím přiběhnout i na zavolání. No nejsem šikulka? :) Hygieně jsem se také už naučil, ale je třeba počítat s tím, že jsem přece jen štěňátko a nějaká ta nehoda by se ještě mohla stát. Moc se mi líbí mladí dvounožci (děti), rád s nimi dovádím a skotačím. Bral bych, kdyby u nového pánečka nějaký ten capart byl, měl by ale vědět jak se ke mně má chovat.
Po příjezdu jsem u tety trpěl průjmy, pravděpodobně to bylo ze špatné stravy, proto mi byla nasazena antibiotika, která jsem již dobral, a vše je v pořádku. Jsem vhodný do bytu nebo domku s dobře zabezpečenou zahradou (umím se protáhnout každou dirkou) se spaním uvnitř a s volným pohybem po domě.
Tak to by bylo tak ve zkratce to základní o mé maličkosti. Teď už je to pánečku na tobě. Budu s tetou čekat na tvůj mail. 
Do nového domova půjdu s podmínkou kastrace ve vhodném věku, očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším parazitům, po předchozí kladné kontrole nového domova, podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/
Příjem: Jičín 13.7.2022