ROSS - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Ross, Rosík, Rosíček a jsem jedním ze zachráněných pejsků z Nemanické kauzy. Kdysi před lety jsem měl páníčka, jako štěně, pak mě ale daroval lidem z Nemanic, kde jsem roky strávil ve venkovním kotci, s dalšími pejsky, bez lásky, péče a vlídného slova. Bude mi 6 - 7 let, jsem středně velký, černý fešák, s podmanivým, upřímným úsměvem, vděčný za laskavou náruč dočasných páníčků, kteří se mě ujali.
Vážím 26 kilo, jsem kříženec labradora a možná ovčáka, ale mnohem drobnější a menší.
Když jsem přijel k tetě, s nadšeným úsměvem na tváři, jsem se okamžitě zabydlel v bytě, přijal jsem hned s radostí pohodlí a péči, kterou jsem nepoznal a na potkání rozdával úsměvy a lásku.

Svoje lidi miluju nadevše a jsou pro mě vším, jsem oddaný a věrný svým vyvoleným lidem, pro ně žiju i dýchám a půjdu s nima i na kraj světa.
S domácím velkým pejskem jsem se okamžitě skamarádil, denně spolu dovádíme, okusujeme si hlavy, pusinkujeme se a válíme se na gauči, kde společně usínáme.
Moc rád bych našel hodné, milující páníčky, ideálně v domečku se zahradou, rušné město je pro mě moc divoké a plné vzruchů, které neznám. Umím chodit na vodítku, jsem čistotný a také jsem obrovský mazel a vítač. Vím, že nejsem roztomilé, atraktivní štěnátko, ale mám obrovské srdce a vděčný vám budu do konce svých dní za každé pohlazení, pozornost a lásku. Váš Ross."

Ross je 6 - 7 letý kříženec labradora, menší velikosti, který trávil léta uvězněný v Nemanické asociální rodině, kde byl zavřený několik let v kleci na zahradě s dalšími psími kamarády.

Měl štěstí, že se s ostatními dostal do bezpečí a tím získal vstupenku do nového života, lepší budoucnosti a šanci na novou trvalou a milující rodinu, po které touží. Přijel jako zcela bezproblémový kluk, milý, hodný přátelský ke všem lidem i pejskům, radostný z nově nabyté svobody a života.

Své dočasné páníčky ihned akceptoval a zamiloval si je, nicméně život na sídlišti ve městě, je pro něj trochu chaotický a tím, že nebyl dostatečně socializovaný, pejsky i lidi, které potkává, vyštěká a zpočátku preventivně hrozí. Stačí ovšem jen postupně a vlídně se seznámit, narch přidal nějakou dobrotu a je Rossík jednoznačně váš. Potřebuje jen chvíli času poznat, že jste v pohodě, nic nehrzí jemu a jeho lidem a otevře vás své velké srdce. Po seznámení vyjde i s ostatními pejsky, doma by určitě uvítal společnost vetší hodné psí kamarádky, se kterou by dováděl a hrál si.
Rossík je aktivní, ale není to úplně extra sportovní typ, takže běžné procházky, aktivita a vyžití venku, mu postačí. Je rád doma se svými lidmi, nepohrdne gaučem a hlavně mazlením a zase mazlením, které si užívá nejraději.

Hledáme pro něj milující zodpovědné páníčky, v domě se zahradou, kde se cítí nejlépe. S bydlením samozřejmě uvnitř s lidmi, s jeho lidskou smečkou.

Ross je ošetřen tabletou Simparika, odčerven, čipován, očkován bude komplet. Je kastrován. Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Plzni, po dohodě s Danielou. Předkontrola či návštěva v budoucí rodině, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.
Info o vás a podmínkách pro Rossíka pište na mail : dipu@seznam.cz, tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/anita.trmalova