❤ Bubu hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Bubu, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Je kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Váží 35 kg.

Bubu je velký plyšový medvídek. Neskutečně miluje lidskou pozornost a mazlení. Víceméně od narození vyrostl v malém útulku na Ukrajině. Našli ho jako maličké štěňátko u silnice. Dostalo se mu laskavé a zodpovědné péče, nepoznal krutost, hlad ani zimu, nikdy nežil uvázaný na řetězu.

Je to moc hodný a veselý kluk. Má spoustu energie, rád běhá a hraje si. Je výborně motivovatelný jídlem. Bubu vychází v pohodě se všemi pejsky v našem azylu, se samci i fenkami, chová se moc hezky i ke štěňatům. Umí chodit na vodítku, ale bude nutné s ním potrénovat čistotnost. Venku při procházkách na poli rád vyčmuchává a vyhrabává myši.

Jeho vztah ke kočkám neznáme. Může do rodiny k dětem, ale jedině ke starším, protože menší děti by mohl snadno porazit. Je to pěkný obřík, ale svou váhu si moc nepřipouští. Byl by výborným společníkem pro aktivní páníčky.

Pro Bubíka hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤