REXÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Brý den, jsem Rexíček, maličký mini jezevčíček, vážím přes 5 kilo a bude mi prý 9 let, ale cejtím se tak spíš na 9 měsíců a kdyby můj melírovaný čumáček neprozrazoval, tak byste mi to i věřili.
Moje panička odešla navždy a já jsem přijel k tetě hledat štěstí a právě se rozhlížím po novém, úžasném domově.

Když jsem přijel, byl jsem jak tryskomyš, pár dní jsem se nezastavil a všem jsem potřeboval ukazovat, jak velký jsem " milovník", což se tedy nikomu z pejsků, nelíbilo.

Za pár dní jsem se opravdu hodně zklidnil a pejsci mě přijali do smečky, ale jsem pořád velmi aktivní pejsek co miluje pohyb, procházky, mazlení a dovádění.
Jsem nekonfliktní ke všem a všemu, miluju lidi, děti, psy, kočky, nevadí mi nic a nikdo. I venku na cizí reaguju vždy jen pozitivně, nikdy neštěkám, nevyjíždím, ani nevrčím na cizí pejsky, buď se chci kámošit, nebo si nevšímám.
Jsem stále veselý, milující, vítací a neustále vrtící na všechno, ze všeho mám radost a nadšeně si užívám každé pohlazení a vaši pozornost
Rád jezdím autem, hezky chodím a vodítku, jsem zkrátka miláček a úžasný kluk.

Miluju společnost a pozornost lidí, jsem moc nerad sám, o samotě chvíli pláču a štěkám, pak se zklidním, ale sám jsem prostě nešťastný.
Proto by byli ideální páníčci mladší aktivní důchodci, nebo někdo kdo pracuje z domova, abych měl společnost a také dostatek pohybu a vyžití v podobě procházek nebo výletů, doma budu rád i za psí kámoše.

Ideální domov pro mě by byl domek se zahrádkou, kde bych si mohl celý den podle libosti pobíhat, pohyb miluju a jsem taky velmi dobrý hlídač a každý zvuk oznamuju štěkáním, v bytě bych tedy mohl asi rušit sousedy.
Samo s bydlením uvnitř, jsem zvyklý spinkat v posteli a zahřívat nohy pod peřinou. Váš Rexík".

Rexík je malinký jezevčíček, kterému zemřela majitelka a přijel k nám, do dočasné péče. Bude mu 9 let, ale svou vitalitou, aktivitou, nadšením, elánem i věčně dobrou náladou, strčí do kapsy i mnohem mladší pejsky.
Je skvělý, velmi milý a hodný, nekonfliktní ke všem pejsům, kočičkám i dětem, miluje lidi, užívá si mazlení, je vděčný za každou pozornost a pohlazení a miluje dovádění venku, procházky i tulení pod peřinou. Především je nejraději ve společnosti svých lidí a sám doma je jen nerad. Doma nic neničí, ale zpočátku pláče a štěká. Jistě se to časem naučí, ale bude pro něj lepší, bude - li mít svého člověka co nejvíce nablízku.
S pejsky je kamarád, nikdo mu nevadí a doma by rád uvítal nějakou psí společnost.
Je to obrovský mazel, nechá se rád drbat a ukazuje bříško, zkrátka je to maličký úžasný kamarád s velkým srdcem a my pro nej hledáme ten nejlepší domov, jaký si zaslouží.
Rexík u nás podstoupil kastraci a čištění zoubků, je ošetřen tabletou Simparika a odčerven. V roce věku mel zlomenou stehenní kost, podstoupil operaci, měl dva kovové implantáty, které mu ale za celé roky nikdo nenechal odstranit. Protože mu již dráty zasahovaly a tlačily na koleno, při kastraci mu byly odstraněné a po rekonvalescenci, by již, neměl mít žádné obtíže.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, nachází se u Říčan, podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.
Info o vás a podmínkách pro Rexíka pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel :
602 259 705.

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/janatrpalkovafotografka