NUNY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moji milí, budoucí páníčkové, rád bych se vám představil a našel mezi vámi nejúžasnější rodinku, kterou jsem dosud nepoznal. Pocházím z hrůzné Nemanické kauzy, odkud tety z Dočasek odvezly celkem 20 pejsků, já jsem jedním z nich a moc rád bych v životě potkal už jen lásku, štěstí, radost a spokojenost.
Jsem mladší, asi 4 letý voříšek, jsem malý kříženec jezevčíka, vážím 9 kilo a těžko najdete úžasnějšího kámoše a mazlíka, než jsem já.
Jsem dokonalý společník, miluju všechny lidi a moji lidí jsou pro mě vším na světě. Mám obrovské srdce a čistou duše, jsem společenský, přátelský, hodně, hodně mazlivý a zcela nekonfliktní ke všem zvířátkům. Jsem zvyklý na pejsky, kočičky, hodné děti, rád si hraju, dovádím, chodím na procházky a úplně nejradši si užívám přítomnosti a pozornosti svého člověka, kterého všude oddaně následuju. Ať už je to venku. v kuchyni nebo na gauči, každé místo, kde bude se mnou můj páníček, bude pro mě ráj světa. Váš Nuny."

Nuny je asi 4 letý kříženec jezevčíka, který pochází k kauzy Nemanice. V místě vybydlené bytovky, zde bylo převzato 20 psů a 4 kočičky a Nuny tak spolu s ostatními dostal na šanci na krásný život, který nikdy nepoznal.
Je to moc prima kluk, veselý, aktivní, velmi hodný, naprosté zlatíčko, které si každý hned zamiluje. Nuny je obrovský mazel a miláček, mazlení a tulení ke svým lidem, je pro něj středobod vesmíru a nerad je sám, bez svých lidí, které zcela zbožňuje.
Je přátelský, nekonfliktní s pejsky, fenkami i kočkami, může bydlet i s rozumnými hodnými dětmi.
Je to nenáročný pejsek, který se přizpůsobí vašemu režimu. Bude si užívat procházky, aktivitu venku i výlety, stejně tak nadšeně, jako s vámi bude lenošit na gauči, či vám asistovat v kuchyni.
Lidi jsou pro něj vším, na svých páníčcích visí a neustále by chtěl být s nimi, takže do bytu, kde bude zůstávat sám, se nehodí. O samotě doma nic neničí, ale štěká a pláče, vyhovovalo by mu, pokud by měl své lidi stále u sebe, či zkrátka nezůstávat doma sám.
Hodí se do rodiny s rozumnými dětmi, k dalším pejskům a kočičkám, psího kamaráda, nebo kamarádku doma rozhodně uvítá.
Nuny je skvělý parťák na hraní, mazlení , cestování, výlety i lenošení, nachází se v Jenišovicích u Turnova. Hledáme zodpovědné, milující majitele, trvalé, stabilní zázemí, ideálně v domku se zahradou.
Nuny je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s Jarkou na tel : 771 157 216.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705