Lucky - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Happy a Lucky jsou sourozenci, které jsme přijmuli na přání majitele. Ač jsme o pejscích věděli už dříve a původně jsme chtěli pomoci s inzercí, situace u majitelů se velmi zkompikovala, tak jsme je narychlo přijmuli. Lucky a Happy původně pochází ze španělska, odkud si je rodina přivezla. Ovšem soužití s nimi nebylo úplně jednoduché a tak se občas problémy řešili poněkud zoufale a nevhodně pro ně. Nyní sourozencům najdeme skvělé rodiny, kde se jim dostane jak výchovy, tak vyžití.

Luckynka je 10měsíců stará kříženka border kolie. Aktivní, hravá, tak trochu magor, proste povahou typická bordera. Chytrá, učenlivá, sportovec tělem i duší. Krásně se hýbe, jakoukoli aktivitu vítá. Fascinaci z pohybujicích se věcí nezkryje. K lidem i dětem velice přátelská, ostatní psy toleruje, některé ignoruje, některé obšťastni svoji bordeří náturou ???? Jen na Happíka si byla zvyklá dost dovolovat, vůbec, když se jednalo o nějaký vzruch, tak to schytal. Pokud už si s někým hraje, tak má tendelce dotyčného trochu polovit a povalchovat a moc z toho neumí vypnout. Ale i ona je nepopsaný list, vše se musí doučit, musí se naučit respektovat pravidla, to teď byla samorost.

Luckynka hledá svého nadšence do sportu, někoho, kdo v ní uvidí její velký potenciál a bude se s ní věnovat agility, dogdancingu a nebo jakémukoli jinému sportu. Lucky už zkoušela kolobku a prý je to fajn ???? Hledá páníka, který ví, že takové plemeno potřebuje zaměstnat hlavu a běžná procházka ho neunaví. S bydlením samozřejmě uvnitř, po boku své rodiny. Čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetřena proti vnějším parazitům. S podmínkou kastrace a přišití kýly, kterou má. Jinak je to zdravá holka. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopčniho poplatku 3000kč. Počítejte i s oboustrannou návštěvou. Nachází se u Třebíče.