ROCKY

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Erdelteriér
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Ahoj moji milí, budoucí páníčkové. Jmenuji se Rocky a jsem ještě mládě, narodil jsem se teprve před 5 měsíci a i když můj start nebyl právě šťastný, nade vše miluji lidi a jsem dokonalý, pohodový štěněcí kluk, který hledá svou trvalou rodinu. Vážím nyní 20 kilo a ještě trochu povyrostu, jsem údajně kříženec Erdelteriera a Labradora, jsem velký fešák, fousatý, střapatý junior s obrovským srdcem a věčně rozesmátým úsměvem.
Úsměv, radost, nadšení a elán, mám na rozdávání, jsem hravé mládě, stále dobře naladěný a veselý, mám rád všechny lidi, pejsky a s každým bych si hned hrál a dováděl. Miluju dovádění venku, jsem velmi aktivní a jistě bych se hodil i na nějaké spí sporty, stejně tak, jako bych měl rád doma i nějakého psího parťáka na hraní, lépe psí kamarádku.
Hledám trvalou, zodpovědnou rodinu, která se mnou bude dále trenovat vše, co správný pes má umět a která mě bude bezmezně milovat. Váš Rocky."

Rocky je věčně vysmáté štěně, teprve 5 ti měsíční kluk, který měl smůlu na své první majitele. Dostal se k nám a užívá si velmi nadšeně lidskou společnost, která je pro něj zásadní. Je to kříženec Erdelteriera a Labradora, bude středně velký, nyní má 20 kilo. Je to krásný fousáček, se střapatou srstí, s povahou spíše labradora. Miluje lidi, má rád hodné, rozumné děti, je velmi aktivní a hravý a potřebuje hodně vyžití venku a také dostatek pozornosti a lásky svých lidí. Velmi hezky se učí nové dovednosti a již ovládá a pár povelů, je velice šikovný a učenlivý, rozdává úsměvy, dobrou náladu a kromě toho je to také obrovský mazel a úžasňák. Miluje drbání a mazlení, je vděčný za každé pohlazení, lásku a odmění vás krásným úsměvem a spokojeným ukazováním bříška.

Rocky má rád také ostatní pejsky a jistě by doma uvítal psí společnost, se kterou by se vyřádil, hodil by se na psí sporty, ale především potřebuje majitele, kteří se mu budou věnovat a budou mít na něj čas. Hodil by se do domu se zahradou, ale může bydlet i v bytě s tím, že je potřeba jej naučit samotě, kterou u nás již vcelku zvládá. Potřebuje mladší aktivní majitele, s dostatkem vyžití a pohybu, kteří ho zahrnou láskou a také s ním budou pokračovat ve výchově a výcviku.
Rocky je určen výhradně k bydlení doma s lidmi, nikoliv venku,
Je odblešený, 2x odčervený, komplet očkovaný, čipovaný. Podmínkou adopce je bezvýhradná kastrace v dospělosti, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Návštěva možná po dohodě s Bárou v Sokolově.
Vážní zájemci pište info o sobě na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705
za fotky děkujeme https://www.facebook.com/vendelin.lopata