❤ Nobby hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Nobby, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Je kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Menší střední velikost, 12 kg. Málo až středně aktivní, nepotřebuje dlouhé výlety.

Nobby má v našem srdci zvláštní místo. Když k nám přišel, byl to divoký nesocializovaný pes, snažil se ze strachu kousnout každého, kdo se k němu přiblížil. Měsíce nám trvalo než jsme mu mohli nasadit obojek. A teď si chodí vyparáděný v růžovém postroji :D Čas a trpělivost hrály zásadní roli. Dali jsme Nobbymu prostor, aby si na nás zvykl a uklidnil se a mohl nám začít důvěřovat.

Z Nobbyho je teď úplně jiný pes. Vychází dobře s ostatními pejsky, užívá si lidskou pozornost a mazlení, je dokonce v pohodě i s dětmi. Ale důvěřujeme mu pro jistotu jen v případě starších dětí, které chápou, jak se k němu mají chovat. K malým dětem ho nedoporučujeme.

Nobby zvládá krásně chůzi na vodítku, vůbec netahá. Ale ještě není 100% čistotný. Může žít uvnitř a nebo venku, ideální by pro něj byl domov u klidné rodiny, která žije někde na venkově. Někde, kde by měl zahradu a kde by mu noví páníčci dali tolik času, kolik potřebuje na to, aby si na ně zvykl a mohl si užít, že má konečně poprvé v životě ten pravý domov.

Co získáte na oplátku: věrného společníka, který bude střežit váš pozemek, spoustu mazlení, veselé tanečky v době krmení, hromaditele pískacích hraček, správného frajera, který vychází bez problému se všemi ostatními psy a v pohodě toleruje i kočky.

Pro Nobbyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤