Rebeka (Beky) - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Vážení a milí pejskomilové, pohodlně se usaďte, protože za chvíli dojde k zamilování se. Ale prozatím naleštěte brýle a pozorně čtěte, tato kráska vám totiž nesmí uniknout. Vzhled: Na jedničku. První dojem: Spíše průměr, někdy zprvu štěká jako vyplašenka. Nátura: Jednička s hvězdičkou. Povaha: Úplně boží hádě. Tedy..mládě. 
Pocity z návštěvy při odchodu: ,,No já se pro tebe snad vrátím, ty malá darebačko."
 
Beky je mladé dítko, které si doposud asi nic moc neprožilo. Socializace byla první týdny celkem náročná. Naučila se na vodítku. Poznala okolní svět a jeho ruchy. Pracujeme na prvním kontaktu s novými lidmi, kdy se projevuje štěkáním. Ale za 10 vteřin ze sebe hned dělá šaška, snaží se vás nahánět jako ovečky ve stádu. Tulit se. Vyloudit něco k snědku. Strčit vám jazyk do pusy a umazat vás při radostném skákání. Umí být ale velice chytrá a usměrněná. Má hygienické návyky. V autě jezdí velice ráda. Ostatní milé a hravé psy teprve poznává, ale jde jen o trénink. Má ráda všechny lidi. 
Ke komu by se hodila? Do rodiny s domkem a zahradou, spaním uvnitř. Do bytu nevhodná: když nevidí ven, štěká při běžném ruchu ulic. Když má ale rozhled na zahradě, je ticho protože divné zvuky může s přehledem vyhodnotit. 
Pro aktivní lidi, kteří zvládnou zabavit mladé, zdravé dorůstající štěně. 
Jedině k velkým dětem
Podmínkou adopce je kastrace do půl roku od podpisu smlouvy. 
 
Pokud máte o Beky zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz a já se vám ozvu, pokud by to pár dní trvalo, tak se nebojte já se ozvu. 
S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaná komb vakcinou, načipovaná, 3x odčervená, Bravecto proti parazitům a po celkové preventivní prohlídce)