Falco

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ano
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Doggoland z.s. - Dájiny dočasky

Podrobný popis

Falco je rok a půl starý puberťák, který jako malý zažil tvrdé týrání. Poté se dostal k rodině, která se o něj postarala, ovšem z malého štěňátka vyrostl velký aktivní pes. Bohužel potřeboval daleko více pohybu a vyžití, než to, které mu rodina zvládla dát. Byl dlouhodobě frustrovaný z nedostatku vyžití a pohybu, nakonec to došlo do takové fáze, že začal vyjíždět na cizí lidi. Z toho důvodu se dostal k nám.

Je mladý janek, který potřebuje stále připomínat hranice a pravidla slušného psího chování. Proto pro něj hledáme aktivní rodinu, která už má zkušenosti s výchovou a výcvikem. Falco je pro jakoukoliv špatnost, ať už je to canicross, vysokohorská turistika, pošlušnost, stopy, zkrátka s vámi půjde do všeho s nadšením. S dalšími psy po klidném seznámení vychází bez problému. Naopak často na ně bývá až moc hrr, chce si s nimi hrát, což ne každý pes dlouho vydrží. Proto by pro něj byla spíše vhodná rodina bez psa, nebo se stejným trdlem, jako je Falouš. Nejšťastnější bude v domečku se zahradou, bez malých dětí a s rodinou, která se mu bude věnovat. Nyní u něj řešíme separační úzkost, jakmile zjistil, že s dočasnou tetou je vždy nějaká akce a práce, tak už bez ní nechce být ani minutu, bude tedy třeba s ním na tomto dále pracovat.

Momentálně je u nás v dočasné péči v Dobroměřicích (Louny). Do nového domova odjete kastrován, očkován, čipován, odčerven s balíčkem CBD produktů od Zelené země (které mu pomáhají) a luxusním setem (obojek + vodítko) od Luka for Dogs.

V případě zájmu volejte na +420 739 071 777 nebo napište na e-mail info@doggoland.cz.