❤ Cinnamon ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Cinnamon, fenka, kříženka, přibližně 2 roky stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Menší střední velikost, cca 12.5 kg.

Cinnamon je moc milá fenečka, velmi energická a loajální. Chrání svou rodinu. Jejími oblíbenými hračkami jsou plyšová zvířátka a míčky. Moc ji baví aportovat. Kdyby měla možnost běhat se svým novým páníčkem agility, byla by ve svém živlu. Je velmi chytrá a zná jména každé ze svých hraček, takže když jí řeknete, aby šla aportovat...“opici, „zajíčka“, „míč“ nebo „hada“, přesně ví, o čem mluvíte, najde konkrétní hračku a donese vám ji. Je velmi snadné ji naučit novým kouskům a učení ji baví ❤️

I když Cinnamon miluje lidi, děti moc nemusí. Snese jen starší klidné děti a po těch menších by se mohla ohnat, kdyby ji moc plašily a děsily. Je ostražitá vůči cizím lidem, ale jakmile se s nimi v klidu seznámí, je v pohodě. Nemá ráda hlasité zvuky a také se občas přikrčí, když například člověku neco upadne nebo když kolem ní na procházce projíždí větší hlučná vozidla. Není vhodná pro život v rušném centru města. Nejlépe by jí bylo v klidném prostředí, přílišný ruch ji velmi stresuje.

S ostatními psy vychází v pohodě. Ke kočkám není vhodná.

Vyhledává společnost svého člověka a nechce být sama, takže hledáme takového páníčka, který pracuje z domova, chodí do kanceláře kam ji může brát s sebou a nebo je již v důchodu. Pokud by však bydlela v domě se zahradou a měla k sobě psího kamaráda, asi by zvládla zůstávat i doma bez páníčka.

Cinnamon je čistotná a zvládá v pohodě chůzi na vodítku ❤ V místech, kde není rušno, může být i na volno. Poslechne na přivolání. Také zvládá dobře sedni a čekej. Povely se však učila pouze v angličtině.

Jejím oblíbeným ročním obdobím je zima. Miluje sníh a to, když jí vítr čechrá srst. Její kožíšek vyžaduje alespoň trochu kartáčování, i když Cinnamon se to moc nelíbí a dává to najevo.

Pro Cinnamon hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤