RONNY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Místo nálezu: Mimoň
Region: Ústecký
Akt. umístění: Městský útulek pro opuštěná zvířata Děčín

Podrobný popis

RONNY
 

Jmenuji se Ronny a je mi asi 9 měsíců. Už jsem neměl dávno žít. Jsem epileptik, a do ordinace na kliniku jsem byl přiveden po 27 záchvatech na utracení, protože to majitel to už nechtěl řešit. Pan MVDr. Vepřek z Mimoně to samozřejmě odmítl, protože jsem ještě štěně a sepsal smlouvu, že náhradním řešením bude místo smrti nový domov.

Prošel jsem na klinice náročným vyšetřením, změnily se mi léky a od začátku června jsem zcela bez záchvatů a podle pana doktora mám před sebou roky života. Stačí jen najít hodného páníčka, který mi bude dávat pravidelně léky, které se cenově vejdou měsíčně do tisícovky.

Jaký jsem? Jsem neskutečný mazel, pohodář i kliďas. Chci být u svého člověka, mít ho nablízku, mazlit se. Nechci být sám. Potřebuju taky trošku naučit hygienu. S pejsky nemám problém, s kočkami také ne. Ideální by byl domeček se zahradou, kde si budu chodit, jak chci, mazlit se páníčkem, a kde bude co nejméně schodů (to platí i v případě života v bytě).

Útulek v Děčíně se mne ujal, protože na klinice to přece jen není to správné bydlení a chtějí mi pomoct najít ten nejlepší domov. Chci sluníčko, mazlení, válet se v trávě a chci svého člověka.

Co budou chtít tety a strejda v útulku po novém páníčkovi? Budou opravdu velmi pečlivě vybírat, protože chtějí stoprocentně spolehlivého člověka, který bude samozřejmě finančně zajištěn, aby mi mohl poskytnout pravidelně léky a péči. Budou chtít klidné a pohodové zázemí bez dětí. Mám rád klid, pohodu a nejsem náročný na pohyb. Nejsem sportovní typ, nemusím chodit denně kilometry. Možná na to mají vliv i léky, které mě udržují při životě. Jsem bez záchvatů, ale bohužel jsem trošku pomalejší, což mi nevadí, protože ŽIJU! Najde se ten laskavý človíček, který mi bude moci vše poskytnout? Moje léčba, než najdu toho nejlepšího páníčka, bude v útulku hrazena z darů od hodných lidí, kteří mi fandí a kteří mě budou chtít podpořit. Pokud mi chcete i vy pomoci, a poslat nějakou korunku na léky a péči, při posílání uveďte do poznámky moje jméno Ronny.

Moc děkuju panu doktorovi, že jsem dostal šanci žít a bandě útulkářů z Děčína, která o mě momentálně pečuje a hledá mi také domov.